top of page

SOBOTA

puding pani elvisovej.jpg

PUDING PANI
ELVISOVEJ

18:00 hod. | Stage

PUDING PANI ELVISOVEJ

Puding pani Elvisovej vznikol pôvodne ako jednorazový projekt členov košických skupín Dept a Dechester Mixer, keď na sklonku roku 1995 nacvičovali v obývačke jedného z členov svoju prvú skladbu „Hviezdu Má“ a prihlásili sa ňou na súťažný festival v Myslave. V decembri 2004 vyšiel ich debutový album Automati, v roku 2007 ich druhý album Play/Pause/Eject. V októbri roku 2010 im do portfólia prirástol aj tretí album π (pí) a v máji 2015 skupina vydala svoj štvrtý album Tektonická platňa. Zatiaľ posledným počinom kapely je album Mohérpop. Hudba skupiny má jedinečný svojský rukopis, pričom ide o mix tanečnej elektronickej hudby a iných experimentov.

Puding Pani Elvisovej >>

Bobsan - by ivana santova - korzo 18.jpg

DJ BOBSAN

19:00 hod. | Chill out zóna

DJ Bobsan - Marek Bohunický je architekt, producent, remixér a skúsený párty DJ, ktorý neskrýva nadšenie pre tanečnú elektronickú hudbu. Bobsan hráva veľa vokálových skladieb a sem-tam prekvapí aj klasikou, ktorú poznajú všetci. Tvorí však aj vlastné skladby. Koncom roka 2019 vydal svoj prvý album 40x20, ktorý sa žánrovo pohybuje medzi tanečným parketom a hudbou príjemnou na počúvanie. V roku 2021 mu vychádzajú sólové skladby: nu-discové Everything UR a na rýchle šoférovanie vhodný breakbeat Monkey Monk. Už viac než 20 rokov za mixpultom DJ Bobsan zabáva ľudí svojimi eklektickými setmi zo súčasnej inteligentnej elektroniky, housemusic, urban music s presahmi k africkej a latinskoamerickej tanečnej hudbe, z ktorých mnohé odznejú aj v sobotu 28.8. o 19:00 v Kúpeľnom parku Trenčianske Teplice.

DJ Bobsan >>

DJ BOBSAN

HUDBA-badkarmaboy post (n).jpeg

BAD KARMA BOY

22:00 hod. | Stage

Bad Karma Boy je slovenská alternatívno-rocková hudobná skupina pôsobiaca od roku 2013, žánrovo sa pohybujúc na rozmedzí indie popu, indie rocku, psychedelického popu a do istej miery i folku. Kapelu založil bývalý gitarista skupiny Para, Juraj Marikovič. Na konte majú tri albumy, a to Bad Karma Boy, Údolia a kopce a Prekrásny nový svet, z ktorých mnohé skladby nepochybne zaznejú aj počas festivalu ART IN PARK v Trenčianskych Tepliciach.

Bad Karma Boy >>

BAD KARMA BOY
 

Zmena programu vyhradená

bottom of page