top of page
web-2.png

AKTIVITY

Môžete sa tešiť napríklad na PARK MARKET plný zaujímavých handmade produktov od lokálnych predajcov, inšpiratívne diskusie, originálne workshopy a mnoho ďalších aktivít pre malých aj veľkých návštevníkov.

Astroworkshop SpozaVoza.jpg

ASTROWORKSHOP

Sobota 14:00 hod.| Festivalový stan

ASTROWORKSHOP

Braňo Jobus čítačka post.jpg

ČÍTAČKA S BRAŇOM JOBUSOM
Nedeľa 14:00 hod.| Festivalový stan

Braňo Jobus je slovenský spevák, alternatívny hudobník, zakladateľ hudobného festivalu Vrbovské vetry, ale zároveň aj spisovateľ, ktorý debutoval už v roku 2006 rozprávkovou knihou Láskavé rozprávky. V roku 2008 prišiel Braňo Jobus s napínavou publikáciou z horolezeckého sveta Až na vrchol. Ďalším literárnym počinom bola opäť detská kniha Zázračné rozprávky z r. 2009. V roku 2010 vyšla Braňovi prvá kniha o Muflónovi Ancijášovi. Braňo sa venuje najmä detskej literatúre a pod jeho menom vyšlo niekoľko iných publikácií ako napr. Na výlete do vesmíru, Žubrienky inštalatérky, príbeh o snení Plajko, detektívka Komisár Mrodge či najnovšie publikácie Ako Štefan Drco vyhral kopu hnoja a Odpadkový fantóm. Príďte si vypočuť tieto krásne rozprávkové príbehy na čítačku s ich autorom Braňom Jobusom v nedeľu 29.8. o 14:00 na ART IN PARK. 

ČÍTAČKA S BRAŇOM JOBUSOM

20180623_TT_ARTINPARK_foto_Radovan_Stokl

PARK MARKET
 
Sobota + nedeľa celý deň

PARK MARKET

Počas celého víkendu sa môžete tešiť na šikovných predajcov so svojimi handmade značkami. Zoberte so sebou celú rodinku a neváhajte sa prísť pozrieť na to, čo dokážu šikovní ľudia na Slovensku vytvoriť.

PREDAJCOVIA -miestni.jpg

MIESTNI

Park market

Dlhú dobu bolo zaužívané, že uplatniť sa s vlastnými slovenskými výrobkami doma je ťažké, jednoduchšie je sústrediť sa na prácu pre zabehnuté zahraničné značky. Neskôr sa však ukázalo, že ľudia vedia oceniť domácu tvorbu a  jej jedinečnosť a vidia pridanú hodnotu vecí, ktoré boli vyrobené v malých sériách, kde cítiť vysoký podiel ručnej práce. A tak vznikla značka Miestni, ktorá reprezentuje produkty mladých a inovatívnych slovenských značiek. Mnohé nadčasové a kvalitné kúsky zo slovenskej dielne si vďaka značke Miestni budete môcť zakúpiť aj tento rok počas nášho festivalu ART IN PARK.

MIESTNI

PREDAJCOVIA - Kaaty Jewlery 2.jpg

KAATY JEWLERY
 
Park market

KAATY JEWLERY

Katarína Kuliffayová je umelecká šperkárka, ktorá sa pod značkou Kaaty Jewlery venuje tvorbe autorského šperku. Pri realizácii šperku dbá na originalitu, kvalitu a funkčnosť. Jej hlavným výrobným materiálom je striebro, ale aj prírodná perleť, pravé plátkové zlato, hliník či plátková meď. Katka sa skrz umenie naučila vnímať krásu okolo seba, kde je jej inšpiráciou všetko okolo nás. Príďte preto načerpať krásu a inšpiráciu z jej tvorby na Park Markete v období 27.-29.8. v Trenčianskych Tepliciach.

PREDAJCOVIA - Ľúbené.jpg

ĽÚBENÉ

Park market

Slovenská značka Ľúbené aj tento rok 27. - 29.8. na Park Market v Trenčianskych Tepliciach prinesie vami ľúbenú prírodu, hory a nezabudnuteľné dobrodružstvá spolu so svojimi smaltovými hrnčekmi, fľašami a mnohými inými produktami, do ktorých sa nepochybne zaľúbite. 

ĽÚBENÉ

Zmena programu vyhradená

workshop tkanie.jpg

WORKSHOP TKANIE
LUCIA HORŇÁKOVÁ ČERNAYOVÁ
Nedeľa 12:30 hod.| Festivalový stan

WORKSHOP TKANIE

Lucia Horňáková Černayová je umelkyňou strednej generácie slovenských autorov. Okrem iného sa však venuje aj tkaniu, ktorého techniku nás príde naučiť aj ku nám na ART IN PARK. “Počas tejto tvorivej dielne sa spolu zameriame recykláciu textilu. Zistíme, ako môžeme recyklovať použitý rodinný textil a tiež vytvoriť z neho priestorové objekty, či umelecké dielo. Budem rada, ak si so sebou na workshop prinesiete svoje staré tričko a utkáme či uháčkujeme si z neho mini podložku na pohárik  či dečku pre bábiky. Ak budete chcieť, môžeme spolu vytvoriť z vašich minidielok jedno väčšie spoločné dielo, ktoré odprezentujeme v parku.” Príďte si osvojiť základy tkania na tkáčsky workshop s Luckou už túto nedeľu 29.8. o 12:30 v kúpeľnom parku.

PREDAJCOVIA - mydlove.jpg

MYDLOVE

Park market

MYDLOVE - to je prírodná kozmetika z čerstvých surovín prírodného charakteru netestovaná na zvieratách. MYDLOVE - to je lokálna kozmetika z kúpeľného mesta Trenčianske Teplice - prísady a obalové materiály pochádzajú, pokiaľ je to možné, z lokálnych zdrojov. MYDLOVE - to je ekologická kozmetika - ingrediencie z ekologického hospodárstva cosmos, ecocert, BDIH certifikované a obaly sú recyklované, kompostovateľné alebo sa dajú opätovne používať. A napokon MYDLOVE je značka, ktorú nájdete aj tento rok na Park Markete v Trenčianskych Tepliciach.

MYDLOVE

Kópia súboru PREDAJCOVIA - Dent de lion.jpg

DENT DE LION

Park market

Monika pod svojou značkou Dent de lion najčastejšie ilustruje vesmír plný živých organizmov, ale aj živočíchov, ktoré ju zaujali svojím príbehom a už onedlho sa tieto ilustrované príbehy stanú súčasťou nášho PARK MARKETU.

DENT DE LION

bottom of page