top of page

PIATOK

Lavagance (photo by Peter Spurny).JPG

LAVAGANCE

18:00 hod. | Stage

LAVAGANCE
 

Lavagance je slovenská indie popová hudobná skupina z Bratislavy. V ich hudbe sa často miešajú prvky popu, indie rocku a elektroniky. V roku 2006 vydali prvé EP Back to Attraction, obsahujúce 6 skladieb. V roku 2006 získala skupina ocenenie Aurel Award za najlepší alternatívny album, najlepší videoklip k skladbe „Miles“ a ocenenie za najlepšiu novú skupinu. Započúvajte sa do ich tvorby na festivale ART IN PARK, vrátane čerstvej novinky – skladby LOST.

Lavagance >>

DSC05691-Edit.jpeg

STANLEY WHITE

19:00 hod. | Chill out zóna

Stanley White sa venuje DJ-ingu, hudobnej produkcii a organizácii podujatí už od roku 2015. Na konte má množstvo eventov najmä v okolí rodnej Žiliny, kde vystupoval s poprednými menami slovenskej hudobnej scény. Jeho selekciu ste mohli počuť na open air podujatiach a festivaloch, ako napríklad Darkroom, My Papaya, Be Alright Open Air, Stay Fresh či  HU:manization.

Stanley White >>

STANLEY WHITE
 

Zmena programu vyhradená

foto FB IG - Korben Dallas.jpg

KORBEN DALLAS

22:00 hod. | Stage

Korben Dallas je meno hlavnej postavy z americko-francúzskeho sci-fi filmu Piaty element a zároveň názov slovenskej rockovej hudobnej skupiny z Bratislavy. Jeden z členov skupiny, Juraj Benetin, v rozhovore spomenul, že tento názov členovia skupiny našli napísaný na papieriku v krčme na toalete, pričom v tom čase netušili, čo to znamená, ale páčilo sa im, ako to znie. Korben Dallas na scéne pôsobí od roku 2010. Do povedomia sa dostali s hitom „Otec“ v roku 2013. Sú pravidelnými hosťami veľkých slovenských a českých festivalov, ako Pohoda, Grape, Topfest, Colours of Ostrava a v piatok 27. augusta sa na nich môžete tešiť aj na našom festivale.

Korben Dallas >>

KORBEN DALLAS
 

bottom of page